Troy
 
Cerruti 1881

1881 yılında, Antonio Cerruti, kaliteli yün ve kumaş üretimindeki zengin mirası için yenilenen bir İtalyan kasabası olan, Biella’da bir dokuma atölyesi kurdu. Bu köklerden, Cerruti ismi lüks kumaştan kaliteli ve tarz ustalık ve teknolojiyi vurgulayan çekirdek değerlerini kaybetmeden tercih edilen modaya doğru büyüdü. On yıllar boyunca, Cerruti 1881 iyi modern tarzın sadece arzulanan ve ilham veren değil ayrıca yenilikçi ve rafine olabileceğini göstermiştir.

 
 

Bugün, Cerruti 1881 markanın kendine has iyi kumaş, özenli işçilik ve zeki tasarım ruhunu doğru yansıtan erkek hazır giyim çeşitleri üretimi yapmaktadır. Marka altındaki ürün çeşitliliği kokuları, deri ürünlerini, saatleri, mücevherleri, gözlükleri, kravatları, ayakkabıları ve yazı araçlarını içermektedir.

Ürünlerinde markanın kendine has iyi kumaş, özenli işçilik ve zeki tasarım ruhunu doğru yansıtmaya devam ederken Cerruti 1881 mükemmel çağdaş erkek giyim markası olmak için yenilik ve yaratıcılığı bir araya getirmiştir. Tasarım duygusu ve sofistike kumaş arayışı etiketin doğal şıklığına katkıda bulunmaktadır. Cerruti 1881 koleksiyonu, tarzın ve şıklığın yanı sıra, kumaş kalitesi ve işçilik gibi daha ince detayları da takdir eden erkekleri hedeflemektedir.

Cerruti Türkiye kurumsal hediye Distribütörü Troy Tanıtım ve Pazarlama A.Ş