Troy
 
Hugo Boss

HUGO BOSS, küresel giyim pazarının üst Premium segmentindeki piyasa liderlerinden birisidir. Erkek ve kadınlar için Premium moda ve aksesuarları geliştirme ve pazarlama üzerine odaklanmaktadır. Merkezi Metzingen’de bulunan şirket yaklaşık 14,000 çalışanı ile 2016 senesinde 2.7 milyar EUR net satış gerçekleştirmiştir.

 
 

HUGO BOSS’un büyüleyici marka dünyası, modern giyim, şık gece giysileri ve spor giyim ile ayakkabı ve deri aksesuarları içine alan, geniş bir ürün yelpazesini içermektedir. Lisanslı kokular, gözlükler, saatler, çocuk modası, ev tekstili ve yazım araçları yelpazenin diğer ucunda yer almaktadır.

HUGO BOSS Grubu kendisine markalarının giysilerini sürekli olarak artırma hedefini koymuştur. Buna ulaşmak için, artan şekilde dijital kanallarda olmak üzere, hedeflenmiş pazarlama önlemleri kullanır. Dinamizm, mükemmeliyet ve kesinlik gibi marka değerlerini ideal bir şekilde taşımak üzere, HUGO BOSS’un sponsorluk faaliyetleri golf, Formula 1, yelken ve futbol gibi Premium sporlar üzerine odaklanmaktadır. Grubun tasarım, estetik ve yaratıcılık bağlamında sanat ve moda arasında ortak bir zemin yaratma arayışı ile kültürel etkinliklerin sponsorluğu Grubun marka iletişiminin bir diğer önemli alanıdır. Şirket ayrıca, bu hayati özellikleri dünyanın moda başkentlerindeki yüksek profilli moda etkinlikleri ile öne çıkarmaktadır.

Hugo Boss Türkiye kurumsal hediyeler Distribütörü Troy Tanıtım ve Pazarlama A.Ş