Troy
 
Ungaro

Hiç kimse, Emanuel Ungaro Moda Evinin hikayesini kurucusu Emanuel Ungaro ile başlamadan anlatmamalıdır. 5 yaşından itibaren, Emanuel tüm ailesinin çalışma aracı olan, dikiş makinesi ile oynamıştır.

 
 

Bu taşra yaşamı ona sonrasında, gelecekteki ticaretinin anahtarını sunmuş ve ona tüm hayatı boyunca eşlik eden resim ve müziği kucaklayan bir yaşam tarzı vermiştir.

İstisnai yaratıcı yeteneği ile desteklenen Emanuel 22 yaşında Paris’e taşınmış ve ilk eğitimini İspanyol bir tasarımcının, Cristobal Balenciaga’nın yanında almıştır. Bu dönem ona, kesin mükemmeliyeti ve talepkar ama cömert Ustasının istediği sessizlik içinde idealin sonsuz arayışını öğretmiştir.

 

1967 yılında, atölyesini Avenue Montaigne’e taşımaya karar vermiştir. Genel merkez ve amiral gemisi mağaza halen aynı Haussmanian binasında yer almaktadır.


Emanuel Ungaro uluslararası şöhreti, inanılmaz renk algısı ve şekillerinin saflığı ve detayların cüretkarlığı ile umulmadık desenlerin karışımı ile elde etmiştir.

Bugün Emanuel Ungaro modaevinin yeni bir sahibi vardır. Artık tüm uluslararası piyasalarda mevcuttur: ilk önce Avrupa, markanın beşiği ve ayrıca Birleşik Devletler ve sonra marka tarzının fethettiği Japonya.


Sonrasında marka gelişimine aksesuarlar ve temel araçlar geldi. Bu koleksiyon, Ungaro lüksünün geleneğine bağlı olmakla birlikte, aktif ve modern erkekler için modellerde geliştirilmiş, şekiller ve rafine detaylar ile imtiyaz kazanır.

Ungaro kurumsal hediyeler Distribütörü Troy Tanıtım ve Pazarlama A.Ş