Troy

Gizlilik Politikası

TROY Gizlilik Politikası
Son Değiştirme Tarihi: 21 Mayıs 2018Biz TROY'dayız (TROY ve iştiraklerimiz) gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Bu Gizlilik Politikası, TROY tarafından sahip olunan ve kontrol edilen ilgili mobil uygulamalarımız (Mobil Uygulamalar) dahil olmak üzere www.plastoria.com web sitelerinin her ikisi için de geçerlidir.
Bu Gizlilik Politikası veri toplama, işleme ve kullanım uygulamalarımızı yönetir. Ayrıca kişisel bilgilerinizin kullanımı, erişimi ve düzeltilmesine ilişkin seçeneklerinizi de açıklar. Bu Gizlilik Politikasında açıklanan veri uygulamalarını kabul etmiyorsanız, Web Sitelerini veya Servislerini kullanmamalısınız.
Bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak güncelliyoruz. Bu sayfada herhangi bir gizlilik politikası değişikliği yayınlayacağız ve değişiklikler önemliyse, size bir e-posta bildirimi göndererek ve / veya TROY portalınızdaki Bildirim uygulaması aracılığıyla daha belirgin bir bildirimde bulunacağız.
Bu Gizlilik Politikasındaki herhangi bir önemli değişikliği size bildirirken, bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.
Bu Gizlilik Politikası veya bize sağladığınız bilgilerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize mediha@troy.com.tr adresinden e-posta ile yazın.
Topladığımız Bilgiler
Topladığımız Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?
Topladığımız Bilgileri Nasıl Paylaşıyoruz?
Uluslararası Bilgi Transferi
Çerezler ve Benzeri Teknolojiler
Kişisel Verilerinize Nasıl Erişilir ve Kontrol Edilir
1. Topladığımız Bilgiler
Web Sitelerimizi Ziyaret Ederken
Kendiniz hakkında herhangi bir Kişisel Bilgi vermeden Web Sitelerini keşfetmekte özgürsünüz. Web sitelerini ziyaret ettiğinizde veya extranet Hizmetimize kaydolduğunuzda, kendiniz hakkında ek Kişisel Bilgilerinizi vermenizi rica ediyoruz ve ayrıca Gezinme Bilgileri de toplarız.
Mobil Uygulamamızı Kullandığınızda
Mobil Uygulamalarımızın mobil cihazınızdaki işlevselliğini daha iyi anlayabilmemiz için mobil analiz yazılımını kullanıyoruz. Bu yazılım, uygulamayı ne sıklıkta kullandığınız, uygulama içinde meydana gelen olaylar, toplu kullanım, performans verileri ve uygulamanın nereden indirildiği gibi bilgileri kaydedebilir. Web Sitelerimizde topladığımız bilgilere ek olarak, Mobil Uygulamalarımızı kullanırken şehir konumunuzu, cihaz modelinizi ve versiyonunuzu, cihaz tanımlayıcınızı (veya “UDID”), işletim sistemi versiyonunuzu ve TROY kimlik bilgilerinizi de toplayabiliriz.
Etkinlikler veya promosyonlar hakkında sizi güncellemek için zaman zaman push bildirimleri gönderiyoruz. Bu tür iletişimleri artık almak istemiyorsanız, bunları cihaz düzeyinde kapatabilirsiniz.
Analitik yazılımı içinde sakladığımız bilgileri Mobil Uygulama içinde gönderdiğiniz Kişisel Bilgilere bağlayabiliriz. Bunu size sunduğumuz hizmetleri geliştirmek ve pazarlama, analiz ve site işlevselliğimizi geliştirmek için yapıyoruz.
"Kişisel bilgi"
Bu, bize gönüllü olarak gönderdiğiniz ve sizin adınız, e-posta adresiniz, şirket adınız, adresiniz, telefon numaranız ve kendiniz veya işinizle ilgili diğer bilgiler gibi iletişim bilgileri de dahil olmak üzere sizi kişisel olarak tanımlayan herhangi bir bilgi anlamına gelir. Kişisel Bilgiler ayrıca, Web Sitelerine girdiğiniz hem ücretsiz hem de ödemeli işlemlerle ilgili bilgileri ve Facebook'ta, LinkedIn'de, Twitter'da ve Google'da olduğu gibi internette mevcut olan bilgileri veya kamuya açık olan bilgileri içerebilir. servis sağlayıcılardan ediniriz.
Kişisel Bilgiler ayrıca bu bilgilerin bir kişiyi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlayabildiği Seyir Bilgileri veya Ödeme Bilgilerini içerir. Gezinme bilgileri, bilgisayarınız ve IP adresiniz, coğrafi konum, tarayıcı türü, tavsiye kaynağı, ziyaret süresi ve görüntülenen sayfalar gibi bu web sitesine yaptığınız ziyaretler hakkındaki bilgileri ifade eder. Lütfen aşağıdaki "Navigasyon Bilgileri" bölümüne bakın. Ödeme bilgileri, üçüncü taraf PCI uyumlu servis sağlayıcıları kullanarak, web sitemiz aracılığıyla, kredi kartı numaraları ve fatura bilgileri dahil olmak üzere mal veya hizmet satın aldığınızda sizden ödeme bilgilerinin toplanmasını ve işlenmesini içerir. Bunun dışında, Sizden Hassas Bilgiler toplamıyoruz.
Log dosyaları
Hizmetlerimizi kullandığınızda, bizim tarafımızdan sağlanan görüntüleme içeriğimizi, bilgisayarınızın donanımı ve yazılımı hakkında otomatik olarak bilgi topluyoruz. Bu bilgiler IP adresinizi, tarayıcı türünüzü, etki alanı adlarınızı, internet servis sağlayıcınızı (ISS), sitemizde görüntülenen dosyaları (ör. HTML sayfaları, grafikler vb.), İşletim sistemini, tıklama verilerini, erişim zamanlarını ve yönlendiren web sitelerini içerebilir. adresleri. Bu bilgiler TROY tarafından Web Sitesinin işletilmesi, Hizmetin kalitesinin korunması ve TROY Web Sitesinin kullanımına ilişkin genel istatistikler sağlamak için kullanılır. Bu amaçla, otomatik olarak toplanan bu verileri, ad, e-posta adresi, adres ve telefon numarası gibi Kişisel Bilgilere bağlarız.
Çocuklar Hakkında Bilgi
Web siteleri 18 yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir veya hedeflenmemiştir ve 18 yaşın altındaki çocuklar hakkında bilerek veya kasıtlı olarak bilgi toplamıyoruz.
18 yaşın altındaki bir çocuk hakkında bilgi topladığımızı düşünüyorsanız, lütfen bilgileri silmek için mediha@troy.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin .
2. Topladığımız Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?
Gizlilik Politikamıza Uygunluk
Topladığımız bilgileri yalnızca bu Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanırız. Hizmetlerimize abone olan müşteriler, bu Gizlilik Politikasına uyma konusundaki anlaşmalarımız aracılığıyla zorunludur.
Asla Kişisel Bilgiler Satmıyoruz
Kişisel Bilgilerinizi asla üçüncü taraflara satmayız.
Kişisel Bilgilerin Kullanımı
Bu Gizlilik Politikasında başka bir yerde belirtilen kullanımlara ek olarak, Kişisel Bilgilerinizi aşağıdakileri yapmak için kullanabiliriz:
Zaman zaman, ilginizi çekebilecek belirli bir teklif hakkında dış iş ortakları adına sizinle iletişim kurabiliriz. Bu gibi durumlarda, Kişisel Bilgilerinizi üçüncü taraflara devretmiyoruz.
Kişisel Bilgilerin işlenmesi için yasal dayanak
TROY, kişisel bilgilerinizin veri denetleyicisidir. TROY'nin Veri Koruma Görevlisine mediha@troy.com.tr adresinden ulaşılabilir .
Yukarıda açıklanan kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili yasal dayanağımız, ilgili kişisel bilgilere ve bunları topladığımız özel içeriğe bağlı olacaktır. Bununla birlikte, normal olarak sizden kişisel bilgilerinizi yalnızca sizin onayınızın olduğu yerlerde, sizinle bir sözleşme yapmak için kişisel bilgilere ihtiyaç duyduğumuz veya işlemlerin meşru çıkarlarımızda olduğu ve veri koruma çıkarlarınız tarafından geçersiz kılınmadığımız durumlarda toplayacağız. veya temel hak ve özgürlükler. Bazı durumlarda, sizden kişisel bilgi toplamak için yasal bir zorunluluğumuz olabilir.
Sizden yasal bir şartı yerine getirmek için kişisel bilgilerinizi vermenizi veya sizinle bir sözleşme imzalamanızı talep edersek, bu zamanı ilgili zamanda açıklığa kavuşturur ve kişisel bilgilerinizin sağlanmasının zorunlu olup olmadığını size bildiririz. kişisel bilgilerinizi sağlamazsanız olası sonuçlar). Benzer şekilde, kişisel bilgilerinizi meşru çıkarlarımıza (veya herhangi bir üçüncü tarafın öznelerine) dayanarak kullanır ve kullanırsak, ilgili meşru çıkarların ne olduğunu ilgili zamanda size açıklarız.
Seyir Bilgilerinin Kullanımı
Web Sitelerini ve Abonelik Hizmetini işletmek ve geliştirmek için Navigational Information'ı kullanıyoruz. Ayrıca Navigasyon Bilgilerini yalnız veya TROY hakkında kişisel bilgiler sağlamak için Kişisel Bilgiler ile birlikte kullanabiliriz.
Kredi Kartı Bilgisinin Kullanımı
Bize kredi kartı bilgilerini verirseniz, yalnızca finansal niteliklerinizi kontrol etmek ve sizden ödeme toplamak için kullanırız. Kredi kartı işlemlerini yönetmek için üçüncü taraf bir servis sağlayıcı kullanıyoruz. Bu hizmet sağlayıcısının, adımıza yalnızca kredi kartı işlemlerinin amacı dışında sağladığınız bilgileri saklaması, saklaması veya kullanması yasaktır.
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
Kişisel Bilgilerinizin yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korunmasına yardımcı olmak için çeşitli güvenlik teknolojileri ve prosedürleri kullanıyoruz. Bilgisayar sunucularında sağladığınız Kişisel Bilgileri, yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşaya karşı korunmuş, kontrollü ve güvenli bir ortamda koruruz. Tüm Kişisel Bilgiler uygun fiziksel, teknik ve örgütsel önlemler kullanılarak korunmaktadır.
Sosyal Medya Özellikleri
Web Sitelerimiz, Facebook Beğen düğmesi gibi Sosyal Medya Özelliklerini ve Bu Düğmeyi Paylaş düğmesi veya Sitelerde çalışan etkileşimli mini programları içeren Pencere Öğelerini içerir.
Bu özellikler, IP adresinizi, sitelerimizde hangi sayfayı ziyaret ettiğinizi toplayabilir ve özelliğin düzgün çalışması için bir çerez ayarlayabilir. Sosyal Medya Özellikleri ve Widget'lar üçüncü taraflarca barındırılıyor veya doğrudan Web Sitelerimizde barındırılıyor. Bu Gizlilik Politikası bu özellikler için geçerli değildir. Bu özelliklerle etkileşimleriniz gizlilik politikası ve bunları sağlayan şirketlerin diğer politikaları tarafından yönetilir.
Dış Web Siteleri
Web Sitelerimiz diğer web sitelerine bağlantılar sağlar. Bu diğer web sitelerinin içeriğini veya uygulamalarını kontrol etmiyoruz ve bunlardan sorumlu değiliz. Bu tür bağlantıların sağlanması, bu diğer web sitelerinin, içeriğinin, sahiplerinin veya uygulamalarının onaylanmamızı teşkil etmemektedir. Bu Gizlilik Politikası, gizliliğine ve sahip olabilecekleri diğer politikalara tabi olan diğer web siteleri için geçerli değildir.
Genel Forumlar
Halka açık mesaj panoları, bloglar ve topluluk forumları sunuyoruz. Kamuya açık mesaj panolarımız, bloglarımız veya forumlarımız aracılığıyla herhangi bir bilgiyi doğrudan ifşa ederseniz, bu bilgilerin başkaları tarafından toplanabileceğini ve kullanılabileceğini lütfen unutmayın. İsterseniz, aşağıdaki "Dışarıda Bırakma ve Abonelikten Çıkma" bölümünde açıklandığı şekilde, Web Sitelerinde yayınladığınız bilgileri düzeltir veya sileriz.
Kişisel Bilgilerin Saklanması
Hakkınızda topladığımız bilgileri ne kadar süre sakladığımız bilgilerin türüne bağlıdır. aşağıda daha ayrıntılı olarak tarif edildiği gibi. Bu süreden sonra bilgilerinizi siler veya anonimleştiririz veya bu mümkün değilse, bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolar ve silme mümkün olana kadar herhangi bir kullanımdan ayırırız.
Bize sağladığınız ve devam etmekte olan meşru bir iş ihtiyacımız olduğunda bize sağladığınız Kişisel Bilgileri saklıyoruz (örneğin, Hizmetle veya diğer hizmetlerimizle ilgili olarak sizinle iletişim kurmak için gerekli olduğu veya yasal yükümlülüklerimize uymak için gerekli olduğu sürece). , anlaşmazlıkları çözmek ve anlaşmalarımızı uygulamak).
Kişisel Bilgilerinizi işleme koyma konusunda devam eden meşru bir iş gerekmediğinde, bilgileri güvenli bir şekilde sileriz veya anonimleştiririz veya bu mümkün değilse, Kişisel Bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolar ve silme mümkün olana kadar başka işlemlerden izole ederiz. İsterseniz, aşağıdaki "Bildirimlerimizden Çıkmak" bölümünde açıklandığı gibi, bu bilgileri sunuculardan daha erken bir tarihte sileriz.
Hesabınızı sonlandırdıktan sonra, yasal olarak yasaklanmadıkça, Kişisel Bilgileriniz de dahil tüm müşteri bilgilerini silebiliriz.
Bizden pazarlama iletişimi almayı seçtiyseniz, bizden en son bir e-posta açtığınız zamanki gibi, içeriğimize, ürünlerimize veya hizmetlerimize en son belirttiğiniz tarihten itibaren, pazarlama tercihlerinizle ilgili bilgileri makul bir süre boyunca saklarız. veya TROY hesabınızı kullanarak sona erdi. Çerezlerden ve diğer izleme teknolojilerinden elde edilen bilgileri, bu bilgilerin yaratıldığı tarihten itibaren makul bir süre boyunca saklarız.
3. Topladığımız Bilgileri Nasıl Paylaşıyoruz?
Servis sağlayıcıları
Web sitelerimize, müşterilerimize ve Abonelik Hizmetinin kullanıcılarına ziyaretçilere hizmet vermek için başka şirketler ve kişiler istihdam ediyoruz ve size bilgi, ürün veya hizmet sağlamak için bilgilerinizi onlarla paylaşmamız gerekebilir. Örnekler arasında tekrarlı bilgilerin potansiyel listelerden çıkarılması, verilerin analiz edilmesi veya istatistiksel analiz yapılması, pazarlama yardımı sağlanması, kredi kartı ödemelerinin işlenmesi, size daha iyi hizmet verebilmek için bize sağladığınız bilgilerin desteklenmesi ve müşteri hizmetleri veya desteği verilebilir. Bilgilerinizi bu tür temsilcilerle paylaştığımız her durumda, acentenin gizlilik ve müşteri veri işleme politikalarımızı kabul etmesini ve bunlara uymasını açıkça talep ederiz.
Kurumsal Etkinlikler
Biz (veya varlığımızın) başka bir şirket tarafından edinilmesi durumunda, birleşme, iktisap, iflas veya başka şekilde, bu şirket TROY tarafından Web Sitelerinde toplanan tüm bilgileri alacaktır. Bu durumda, web sitemizdeki e-posta ve / veya belirgin bir bildirim, mülkiyet değişikliği, Kişisel Bilgilerinizin kullanımı ve Kişisel Bilgilerinizle ilgili olabilecek seçimler hakkında bilgilendirileceksiniz.
Zorunlu İfşa
Kanunen isteniyorsa veya Haklarımızı korumak, güvenliğinizi veya başkalarının güvenliğini korumak, sahtekarlığı araştırmak veya bir yasaya uymak için kullanımın veya ifşanın gerekli olduğuna inanıyorsak Kişisel Bilgilerinizi kullanma veya açıklama hakkımızı saklı tutarız. sipariş veya yasal işlem.
4. Bilgi Aktarımı
Üçüncü şahıslara transferler
Bu gizlilik politikasında açıklanan ve bize sözleşme kapsamında hizmet veren üçüncü taraflardan bazıları, ikamet ettiğiniz ülkeyle eşdeğer gizlilik ve veri koruma yasalarına sahip olmayan diğer ülkelerde bulunmaktadır. Müşterilerimizin bilgilerini paylaştığımızda, Avrupa Komisyonu onaylı standart sözleşmeli veri koruma hükümlerini, veri işlemcilerine yapılan transferler için şirket kurallarını ya da transferi korumak için diğer uygun yasal mekanizmaları kullanıyoruz.
5. Çerezler ve Benzeri Teknolojiler
Kurabiye
TROY ve ortakları, trendleri analiz etmek, web sitesini yönetmek, kullanıcıların web sitesi etrafındaki hareketlerini izlemek ve bir bütün olarak kullanıcı tabanımızla ilgili demografik bilgileri toplamak için çerezleri veya benzeri teknolojileri (web işaretçileri gibi) kullanır. Web Sitelerimizde çerezleri nasıl kullandığımız ve çerez tercihlerinizi nasıl yöneteceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://b2b.troy.com.tr/tr/condition/cookies-policy
Müşterilerimiz tarafından Toplanan Navigasyon Bilgileri
Müşterilerimiz, ziyaret ettiğinizde Navigasyon Bilgilerini toplamak için sağladığımız araçları ve üçüncü taraflarca sağlanan araçları kullanabilir. TROY, müşterilerimizin bu araçları kullanmalarını kontrol etmiyor, ayrıca topladıkları bilgileri veya nasıl kullandıklarını da kontrol etmiyoruz.
Tek seferlik
Sitemize, Google hesabınız veya Facebook hesabınız gibi Tekli Oturum Açma (SSO) hizmetini kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bu hizmet kimliğinizi doğrulayacak ve kayıt formumuzu önceden doldurmak için adınız ve e-posta adresiniz gibi bazı kişisel bilgileri bizimle paylaşma seçeneği sunacaktır.
6. Kişisel Verilerinize Nasıl Erişilir ve Kontrol Edilir
Kişisel Bilgilerinizi İnceleme, Düzeltme ve Kaldırma
Aşağıdaki veri koruma haklarına sahipsiniz:
Kişisel bilgilerinize erişim, düzeltme, güncelleme veya silme talep edebilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz edebilir, kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlamamızı veya kişisel bilgilerinizin taşınabilirliğini talep etmemizi isteyebilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizi sizin izninizle toplayıp işleme koyarsak, izninizi istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Onayınızı geri çekmek, geri çekilmeden önce yürüttüğümüz işlemlerin hukuka uygunluğunu etkilemez ve rıza dışındaki yasal işlemlere dayanarak yapılan kişisel bilgilerinizin işlenmesini de etkilemez.
Kişisel bilgilerinizin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili bir veri koruma otoritesine şikayet etme hakkınız vardır. Avrupa'daki veri koruma otoriteleri için iletişim bilgileri
Bu haklardan herhangi birini kullanmak için, lütfen mediha@troy.com.tr adresinden bize ulaşın.
Bilgilerinizi makul bir süre içerisinde değiştirme, düzeltme veya silme isteğinize yanıt vereceğiz ve yaptığımız eylem hakkında sizi bilgilendireceğiz.
İletişimimizden çıkmak
E-postalarımızın altında yer alan "aboneliği iptal et" bağlantısını tıklayarak, iletişim tercihlerinizi güncelleyerek ya da bize mediha@troy.com.tr adresinden e-posta göndererek pazarlama iletişimimizden çıkmak isteyebilirsiniz.
İletişim
mediha@troy.com.tr